BK Grupė

BK Grupė

Rodyti kainas: Be PVM | Su PVM
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@hikvision.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
dscpagalba@bkgrupe.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@eldes.lt
Spausdinti

Produktų katalogas


Radiobanginis imtuvas Gorke RSU-KO1 (Lenkija)
Radiobanginis imtuvas Gorke RSU-KO1 (Lenkija)
Radiobanginis imtuvas Gorke RSU-KO1, 1 kanalo
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 24.39 €
Roger PR312MF-G (Lenkija)
Roger PR312MF-G (Lenkija)
Kontroleris su skaitytuvu, Įmontuotas 13.56 MHZ MIFARE skaitytuvas, Su klaviatūra
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 148.93 €
Roger PR312MF-BK-G (Lenkija)
Roger PR312MF-BK-G (Lenkija)
Kontroleris su skaitytuvu, Įmontuotas 13.56 MHZ MIFARE skaitytuvas, Su klaviatūra
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 142.89 €
PATROL–101 su šildytuvu (Izraelis)
PATROL–101 su šildytuvu (Izraelis)
Užuolaidinis PIR ir mikrobangų detektoktorius, skirtas lauko sąlygoms, su šildytuvu
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 109.07 €
Hikvision DS-K1103M
Hikvision DS-K1103M
Mifare kortelių skaitytuvas, RS485 ir Wiegand (W26/W34) protokolai, Atsparus dulkėms
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 53.58 €
Belaidis judesio detektorius PARADOX MAGELAN PMD2P
Belaidis judesio detektorius PARADOX MAGELAN PMD2P
Nejautrus gyvūnams iki 18kg, Dviejų elementų sensorius, Judesio detektavimo laukas 11 x 11m, centre 15m ir 88.5°
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 43 €
ORBIS MARINE dūmų detektorius (ORB-OP-42001-MAR)
ORBIS MARINE dūmų detektorius (ORB-OP-42001-MAR)
Sertifikuotas naudojimui jūrinėmis sąlygomis, Modernus žemo profilio dizainas, TimeSaver® bazė patogesniam instaliavimui, Klaidingų aliarmų minimizavimas, DirtAlert® ir FasTest® patentuotos technologijos, Drėgmės tolerancija iki 98%, Darbinės temperatūros diapazonas -40°C ~ +70°C.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 44.99 €
ORBIS MARINE temperatūrinis detektorius (ORB-HT-41013-MAR)
ORBIS MARINE temperatūrinis detektorius (ORB-HT-41013-MAR)
Sertifikuotas naudojimui jūrinėmis sąlygomis, Modernus žemo profilio dizainas, TimeSaver® bazė patogesniam instaliavimui, Klaidingų aliarmų minimizavimas, Termistorius matuoja aplinkos oro temperatūrą kas 2 sek., Drėgmės tolerancija iki 98%, Darbinės temperatūros diapazonas -40°C ~ +70°C.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 30.79 €
Optinis kabelis SCTG-0-12SM
Optinis kabelis SCTG-0-12SM
Optinis kabelis lauko ir vidaus sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Juodas PЕ.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 0.85 €
Hikvision DS-2CD2T55FWD-I8 F2.8
Hikvision DS-2CD2T55FWD-I8 F2.8
Iki 5 Mpx rezoliucija, Maks. 2560 × 1920@ 30fps, 2.8 mm objektyvas, H.265, H.265+, H.264+, H.264, 120dB WDR, 3D DNR, DC12V & PoE (802.3af), IR pašvietimas iki 80m, vieta SD kortelei, iki 128 GB, IP67
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 233.65 €
ROGER RWH-1
ROGER RWH-1
RS485 sąsaja su RACS 5 AIR įrenginiais, Bevielis HUB, IEEE 802.15.4/2.4GHz Wi-Fi komunikacija, 10m komunikavimo atstumas, Gali dirbti su 8 belaidžiais įrenginiais, 12VDC maitinimas.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 86.66 €
SC/UPC - SC/UPC optinis adapteris
SC/UPC - SC/UPC optinis adapteris
SC/UPC - SC/UPC "Singlemode" plastikinis optinis adapteris
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 1.04 €
UTEPO UTP3-GSW04-TPD60
UTEPO UTP3-GSW04-TPD60
2 x 10/100/1000Base-T uplink Ethernet jungtys, 4 x 10/100/1000Base-T (PoE) jungtys, 4 x PoE jungtys. 5-asis portas palaiko Gigabit PD (powered device) funkciją.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 96.86 €
UTEPO UTP1-GSW0401-TP60
UTEPO UTP1-GSW0401-TP60
1 x 10/100/1000Base-T uplink Ethernet jungtis, 4 x 10/100/1000Base-T (PoE) jungtys, 4 x PoE jungtys
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 64.88 €
PoE maitinimo šaltinis IP kameroms Ubiquiti Networks
PoE maitinimo šaltinis IP kameroms Ubiquiti Networks
PoE maitinimo šaltinis IP kameroms Ubiquiti Networks, 24VDC, 12W, 0.5A
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 11.69 €
Hikvision Micro SD kortelė HS-TF-L2I
Hikvision Micro SD kortelė HS-TF-L2I
Hikvision Micro SD 128GB kortelė, 10 klasė, iki 95MB/s skaitymo sparta, 20MB/s rašymo sparta, Darbinė temperatūra: -25 ~ 85 °C
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 180.17 €
Hikvision DS-2CD2085FWD-I F2.8
Hikvision DS-2CD2085FWD-I F2.8
Iki 8 megapikselių rezoliucija, Maks. 3840 × 2160@ 20fps, 2.8 mm objektyvas, H.265, H.265+, H.264+, H.264, 120dB Wide Dynamic Range, 3D Digital Noise Reduction, DC12V & PoE (802.3af), IR pašvietimas: iki 30 m, Vieta SD kortelei, iki 128 GB, IP67
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 254.51 €
Dėžė centralei DSC PC5003
Dėžė centralei DSC PC5003
Metalinis korpusas, pilkas, 290x280x80mm. Tinka PC1616/1832/1864
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 10.3 €
Hikvision Micro SD kortelė DS-UTF32G-E1C
Hikvision Micro SD kortelė DS-UTF32G-E1C
 Micro SD kortelė 32Gb
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 45.98 €
Hikvision NVR DS-8664NI-I8
Hikvision NVR DS-8664NI-I8
64 kanalai, įrašymo raiška iki 12MP, H.265+, VGA, HDMI išėjimai, eSata jungtis, iki 8 HDD (6TB), aliarmo I/O: 16/4
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 1929.74 €
Hikvision DS-2CD2185FWD-I F12
Hikvision DS-2CD2185FWD-I F12
Iki 8 Mpx rezoliucija, Maks. 3840 × 2160@ 20fps, 12 lens, H.265, H.265+, H.264+, H.264, 120dB WDR, 3D DNR, DC12V & PoE (802.3af), IR pašvietimas: iki 30 m, vieta SD kortelei, iki 128 GB, IP67, IK10
Daugiau informacijos  
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS 2.8-12
Hikvision DS-2CD2685FWD-IZS 2.8-12
8MP (3480 x 2160) bullet kamera su motorizuotu 2.8-12mm objektyvu, IR pašvietimas 50m, IP67, IK10 antivandalinė, PoE, dvigubas srautas, 120dB dinaminis diapazonas.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 479.83 €
UTEPO UTP101PV-HD
UTEPO UTP101PV-HD
1 kan. HD Video/maitinimo signalo perdavimas per UTP kabelį.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 9.91 €
UTEPO UTP101PV-HD12
UTEPO UTP101PV-HD12
1 kan. HD Video/maitinimo signalo perdavimas per UTP kabelį. Integruotas keitiklis, tiekia 12V DC kamerai.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 12.66 €
UTEPO UOF7301E-POE
UTEPO UOF7301E-POE
POE Ethernet-Optinis keitiklis. 1 optinė sąsaja ir 1 Ethernet sąsaja, kurios gali konvertuoti tarp ethernet ir optinio signalų, su PoE funkcija.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 52.95 €
UTEPO UTP7201GE-PD25
UTEPO UTP7201GE-PD25
PoE daliklis, susidedantis iš 1 PoE įėjimo, 1 Ethernet sąsajos ir 1 DC maitinimo sąsajos.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 25.85 €
DSC PC-1616NKE (Kanada)
DSC PC-1616NKE (Kanada)
DSC 6-16 zonų centralė, su dėže
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 80.13 €
DSC PC-1832NKE (Kanada)
DSC PC-1832NKE (Kanada)
DSC 8-32 zonų centralė, su dėže
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 77.5 €
MR300 lauko sirena
MR300 lauko sirena
Signalo LED, pavojaus signalo šviesa, raudona arba mėlyna šviesa, tamperis, lauko, be baterijos.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 22.06 €
8 kontaktų sujungimo dėžutė
8 kontaktų sujungimo dėžutė
8 kontaktų sujungimo dėžutė
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 1.75 €
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 »