BK Grupė

BK Grupė

Rodyti kainas: Be PVM | Su PVM
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@hikvision.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
dscpagalba@bkgrupe.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@eldes.lt
Spausdinti

Produktų katalogas


Hikvision bullet DS-2CD2045FWD-I F2.8
Hikvision bullet DS-2CD2045FWD-I F2.8
4MP (MegaPixel) bullet IP kamera, PoE, 2.8mm objektyvas, H.265, H.265+, H.264+, H.264, Iki 30m IR apšvietimas, Vieta microSD/SDHC/SDXC kortelei, iki 128 GB, IP67
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 160.64 €
DSC apsaugos sistemos komplektas DSC WP8010-K-FR (Kanada)
DSC apsaugos sistemos komplektas DSC WP8010-K-FR (Kanada)
Belaidė apsaugos centralė WP8010, DSC belaidis judesio daviklis NEO PG8904P, DSC belaidis durų/langų kontaktas PG8945, DSC 4 mygtukų belaidis valdymo pultas Neo PG8929, 30 belaidžių zonų, 3 particijos, Veikimo dažnis: 868 Mhz
Daugiau informacijos  
Hikvision bullet DS-2CD1643G0-IZ F2.8-12
Hikvision bullet DS-2CD1643G0-IZ F2.8-12
4MP (MegaPixel) bullet IP kamera, PoE, H.265+, H.265, H.264+, H.264, 2.8-12mm motorizuotas objektyvas, Iki 30m IR apšvietimas, Vieta SD kortelei (iki 128GB), IP67
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 227.4 €
Garso barjeras Concept S3B
Garso barjeras Concept S3B
Garso barjeras S3B yra idealus priedas prie Concept Smoke Screen dūmų generatoriaus. Aktyvavus aliarmą, pradedamas skleisti ausis veriantis, tačiau visiškai žmogaus sveikatai nekenksmingas, aukšto dažnio garsas, kuris priverčia įsibrovėlį kuo greičiau palikti saugomą teritoriją. Naudojant garso barjerą kartu su dūmų generatoriumi Concept, įsibrovėlis dar labiau prarandą orientaciją. Taip pat, net 8 pjezo elementai sukuria itin galingą garsą, kuris taip pat atliks apsauginės sirenos vaidmenį ir įspės aplinkinius apie gręsiantį pavojų.
Daugiau informacijos  
Dūmų generatorius Concept Sentinel S35
Dūmų generatorius Concept Sentinel S35
Dūmų generatorius Sentinel S35 dažniausiai naudojamas siekiant apsaugoti objektus nedidelėse erdvėse. S35 savo konstrukcija yra vienas kompaktiškiausių produktų iš Sentinel serijos. S35 puikus sprendimas smulkiam verslui ir namams.
Daugiau informacijos  
Wisnet WIS-WCAP-Outdoor
Wisnet WIS-WCAP-Outdoor
Belaidis LAN AccessPoint 2.4GHz, 2x2 MIMO, 300 Mbps, 27dBi Dual-Pol, Iki 200m atstumas, 24V PoE, Lauko
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 105.16 €
Wisnet WIS-AirFrame
Wisnet WIS-AirFrame
Belaidis maršrutizatorius 2.4-5GHz, 2xRJ45-100mbps;733Mbps; 2x5dBi dual-band; PPPoE/DHCP/Static, 12V;Android/iPhone
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 62.02 €
Wisnet WIS-AirMesh
Wisnet WIS-AirMesh
Wi-Fi maršrutizatorius DualBand 2.4-5GHz, 5GHz:867 Mbps / 2.4GHz:300 Mbps, 3xRJ45 1Gbps, Web interface/Smart Phone
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 207.33 €
Wisnet WIS-WCAP-AC-W
Wisnet WIS-WCAP-AC-W
Belaidis sieninis LAN AccessPoint DualBand, 2x2 MIMO, 300+433 Mbps, Iki 50m, Palaiko Standard PoE
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 63.48 €
Wisnet WIS-WCAP-WS
Wisnet WIS-WCAP-WS
Belaidis sieninis LAN Slim AccessPoint 2.4GHz, 2x2 MIMO, 300 Mbps, Iki 50m, Palaiko Standard PoE
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 49.48 €
Wisnet WIS-WCAP-W
Wisnet WIS-WCAP-W
Belaidis sieninis LAN AccessPoint 2.4GHz, 2x2 MIMO, 300 Mbps, Iki 50m, Palaiko Standard PoE
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 49.48 €
Wisnet WIS-G5250
Wisnet WIS-G5250
Belaidis LAN Bridge perdavimas 5.4GHz, 2*2 MIMO su WiD TDMA technologija, 300 Mbps, 27dBm integruota radija, Pasyvus PoE
Daugiau informacijos  
Universalus laikiklis Nanostation
Universalus laikiklis Nanostation
Tinka Nanostation M2, M5, loco
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 11.1 €
UTEPO UTP7224E-POE-L2
UTEPO UTP7224E-POE-L2
26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, PoE+ 150m, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija)
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 422.44 €
UTEPO UTP7224E-L2
UTEPO UTP7224E-L2
26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 277.22 €
Dėžutė optiniam keitikliui CTB-1
Dėžutė optiniam keitikliui CTB-1
Dėžutė optiniam keitikliui CTB-1
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 10.22 €
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 2m
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 8.42 €
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 1m
Daugiau informacijos  
Netgear GS724T
Netgear GS724T
24 portų Gigabit Smart komutatorius
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 272.43 €
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200
26 portų komutatorius (16 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement , 390W
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 313.63 €
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP420
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP420
26 portų komutatorius (24 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement, 390W
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 384.72 €
Lizdas RJ45
Lizdas RJ45
5e cat. UTP
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 1.86 €
Optinė suvirinimo kasetė
Optinė suvirinimo kasetė
Optinė suvirinimo kasetė su skaidulų laikikliais SFO-SC
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 2.82 €
Rozetė potinkinė 1XRJ45
Rozetė potinkinė 1XRJ45
Rozetė potinkinė 1XRJ45 su rėmeliu
Daugiau informacijos  
Lizdas RJ45
Lizdas RJ45
6e cat. UTP
Daugiau informacijos  
Hikvision DS-2CD2H43G0-IZS (juoda)
Hikvision DS-2CD2H43G0-IZS (juoda)
4MP IP Dome kamera, 120dB WDR, EasyIP 2.0+, H.265+/H.264+,2.8-12mm(~115°-32°), EXIR pašvietimas iki 30m., SD kortelės lizdas, veidų detekcija, Audio IN/OUT, IP67, IK10
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 354.65 €
Kontroleris ROGER MC16-LRC-64
Kontroleris ROGER MC16-LRC-64
Spintelių kontroleris (iki 64), RACS 5, 8192 vart., 8 mln. įvykių.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 659.45 €
Kontroleris ROGER MC16-LRC-32
Kontroleris ROGER MC16-LRC-32
Spintelių kontroleris (iki 32), RACS 5, 8192 vart., 8 mln. įvykių.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 415.82 €
Kontroleris ROGER MC16-LRC-16
Kontroleris ROGER MC16-LRC-16
Spintelių kontroleris (iki 16), RACS 5, 8192 vart., 8 mln. įvykių.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 294.65 €
Hikvision HS-AFS-H100I/8T
Hikvision HS-AFS-H100I/8T
Tinklinis duomenų kaupiklis NAS, integruotas 8TB HDD/SSD, USB 2.0, Type-C, WI-FI, perdavimo greitis 433 Mbps
Daugiau informacijos  
« 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 »