BK Grupė

BK Grupė

Rodyti kainas: Be PVM | Su PVM
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@hikvision.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
dscpagalba@bkgrupe.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@eldes.lt
Spausdinti

Produktų katalogas


UTEPO UTP7224E-POE-L2
UTEPO UTP7224E-POE-L2
26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, PoE+ 150m, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija)
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 422.44 €
UTEPO UTP7224E-L2
UTEPO UTP7224E-L2
26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 277.22 €
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 2m
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 8.42 €
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 1m
Daugiau informacijos  
Netgear GS724T
Netgear GS724T
24 portų Gigabit Smart komutatorius
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 272.43 €
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200
26 portų komutatorius (16 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement , 390W
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 313.63 €
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP420
UTEPO UTP3-GSW2404-TSP420
26 portų komutatorius (24 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement, 390W
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 384.72 €
WISNET switch WIS-SF800P
WISNET switch WIS-SF800P
8x 10/100Base-T Ethernet, PoE. WIS-SF800P leidžia pasirinkti 3 PoE voltažo lygius: 12V, 24V, 48V.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 101.92 €
WISNET switch WIS-SG900P
WISNET switch WIS-SG900P
10x 10/100/1000Base-T Ethernet, PoE. WIS-SG900P leidžia pasirinkti 3 PoE voltažo lygius: 12V, 24V, 48V.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 129.78 €
UTEPO UTP7204E-POE-A1
UTEPO UTP7204E-POE-A1
1 uplink ethernet jungtis, 1 uplink optinė jungtis (100Mbps), 4x 100Mbps PoE ethernet jungtys. Sukurtas specialiai aukštos raiškos IP kamerų jungimui į tinklus.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 106.29 €
UTEPO UTP7208E-POE-A1
UTEPO UTP7208E-POE-A1
1 uplink ethernet jungtis, 1 uplink optinė jungtis (1000Mbps), 8*10/100Mbps PoE ethernet jungtys. Sukurtas specialiai aukštos raiškos IP kamerų jungimui į tinklus.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 210.83 €
UTEPO UTP7301EOC
UTEPO UTP7301EOC
Ethernet praplėtėjas. Gali perduoti Ethernet signalą per koaksialinį kabelį iki 1200m atstumu. Maks. duomenų greitis 100Mbps. Tinkamas senų analoginių sistemų atnaujinimui.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 57.23 €
UTEPO UTP7301EPOC
UTEPO UTP7301EPOC
PoE (EOC) Ethernet praplėtėjas. Gali perduoti Ethernet signalą, maitinimą per koaksialinį arba LAN kabelį iki 400m atstumu. Maks. duomenų sparta 100Mbps. Tinkamas senų analoginių sistemų atnaujinimui.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 113.5 €
UTEPO UTP3-VEPOC01
UTEPO UTP3-VEPOC01
PoE Ethernet praplėtėjas. Įrenginys gali perduoti Ethernet signalą ir maitinimą per koaksialinį kabelį iki 300m atstumu. Maks. duomenų greitis 60Mbps.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 77.8 €
UTEPO UTP3-VMC01-POE
UTEPO UTP3-VMC01-POE
PoE optinis konverteris. Gali konvertuoti ir perduoti Ethernet signalą, maitinimą per optinį kabelį iki 20km atstumu Maks. duomenų sparta iki 155Mbps.
Daugiau informacijos  
UTEPO UOF7201GE
UTEPO UOF7201GE
Gigabit Ethernet konverteris. Gali konvertuoti ir perduoti Ethernet signalą per optinį kabelį, palaiko iki 1000Mbps duomenų spartą.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 54.58 €
Optinis laidas SC/UPC 0.9mm
Optinis laidas SC/UPC 0.9mm
Optinis laidas SC/UPC 0.9mm SM, ilgis 2m.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 2.15 €
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 2m
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 2m
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC SM 2m.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 4.09 €
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 1m
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 1m
Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC SM 1m.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 4.07 €
Optinis keitiklis SPF TX1310
Optinis keitiklis SPF TX1310
Optinis Integruojamas keitiklis SFP BiDi 1.25Gbps, TX1310nm, "single-mode", atstumas iki 20km.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 21.91 €
Optinis keitiklis SPF TX1550
Optinis keitiklis SPF TX1550
Optinis Integruojamas keitiklis SFP BiDi 1.25Gbps, TX1550nm, "single-mode", atstumas iki 20km.
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 42.3 €
Utepo UTP-T2 EP Fast Tool
Utepo UTP-T2 EP Fast Tool
Įmontuota 2600mAh baterija, palaiko PoE maitinimui ir testavimui, 1*PD sąsaja, 1*12V/2A DC išvesties sąsaja, 1*5V/2.1A USB išvesties sąsaja, 1*10/100M adaptyvi PoE tinklo jungtis, 1 type-c krovimo jungtis, palaiko IPC valdymas, palaiko tinklo diagnostiką
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 154.11 €
Komutatorius UTEPO SF6P-HM
Komutatorius UTEPO SF6P-HM
4*10/100Base-TX PoE + 2*10/100Base-TX RJ45, IEEE802.3af/at, su PoE perduodama galia 60W,trys veikimo režimai (Default, VLAN, CCTV), stebi PoE portus VLAN ir CCTV režimais, palaiko 6KV viršįtampius, 8KV ESD apsauga, montuojamas ir ant sienos, plug and play, nereikia konfigūruoti
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 33.21 €
UTEPO UTP3-GSW0401-TP60
UTEPO UTP3-GSW0401-TP60
1 x Uplink Ethernet jungtys, 4 x 100Mbps jungtys, 4-PoE jungtys
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 64.88 €
Hikvision DS-3E0105P-E
Hikvision DS-3E0105P-E
4 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 1 × 1000 Mbps jungtis, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 42.52 €
Hikvision DS-3E0109P-E
Hikvision DS-3E0109P-E
8 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 1 × 1000 Mbps, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, Perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 89.93 €
Hikvision DS-3E0326P-E
Hikvision DS-3E0326P-E
24 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 2 × 1000 Mbps, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, Perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 289.42 €
Komutatorius UTEPO UTP7204GE-PD
Komutatorius UTEPO UTP7204GE-PD
1*10/100/1000Base-T PoE įvesties jungtis(60W PoE įvestis), 4*10/100/1000Base-T PoE išvesties jungtys, 1000Base-X SFP jungtis
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 144.28 €
Komutatorius UTEPO UTP3-GSW1604TS-P420
Komutatorius UTEPO UTP3-GSW1604TS-P420
16 Ports Gigabit PoE komutatorius, 16 x 10/100/1000Base-T downlink PoE jungtys, 2 x 1000Base-T uplink Ethernet jungtys
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 283.65 €
Komutatorius UTEPO UTP3-GSW2404TS-P420
Komutatorius UTEPO UTP3-GSW2404TS-P420
24 Ports Gigabit PoE komutatorius, 24 x 10/100/1000Base-T downlink PoE jungtys, 2 x 1000Base-T uplink Ethernet jungtys
Daugiau informacijos Kaina (su PVM): 357.24 €
[1] 2 3 4 »